Företagsannonsering

Nu har du hittat rätt! Med Laholms Tidning når du långt och självklart ska du synas med oss!

Kontakta Annonsavdelningen:
Annons@laholmstidning.se
0430-737 20
Klicka här så ser du vår prislista!

 

Annonssäljare Laholms Tidning

 

Säljare, Vallberga, Skottorp, Mellbystrand, Båstad, Örkelljunga, Markaryd, Ängelholm, Helsingborg med omnejd :

Michael Rydman

tel 0430-737 08, 0704-14 25 97                            michael.rydman@laholmstidning.se

Malin
Säljare Halmstad:

Malin Svensson
tel 0430-737 28, 0708-10 60 32
malin.svensson@laholmstidning.se

 

maria
Säljare Boarp, Genevad, Hishult, Knäred, Laholm, L:a Tjärby, Ränneslöv, Veinge, Våxtorp, Ysby:

Maria Kurki
Tel 0430-737 23, 0708-52 17 01
maria.kurki@laholmstidning.se

 

 

Prenumeration och privatannonsering
Tinna Ahlgren
Kundtjanst@laholmstiding.se. 0430-737 00

 

Tina2

Försäljningschef & Marknadschef:

Tina Blomberg

Tel 0430-737 22, 0708-10 60 31
tina.blomberg@laholmstidning.se

×